АКАДЕМИЯ АКЛИМА — ИНВЕСТИРУЙ В СЕБЯ!

Академія Акліма – Інвестуй у себе!

АКАДЕМИЯ АКЛИМА — ИНВЕСТИРУЙ В СЕБЯ!
Академія Акліма

Академія Акліма – це навчання та працевлаштування у кліматичному бізнесі.
Ми надаємо слухачам можливість отримати найбільш затребувані професії на світовому кліматичному ринку, спеціалізуємося на підготовці працівників з нуля, а також на перепідготовці та підвищенні кваліфікації фахівців сфери вентиляції, кондиціювання та опалення.

Технічна база Академії – унікальна та багатофункціональна. Вона включає в себе: 3 лекційні зали, обладнані новітньою технікою; навчальний зал для монтажної та сервісної практики; лабораторію для проведення занять на робочій системі; тестувальну випробувальну камеру та шоу-рум із сучасним кліматичним обладнанням.

Впродовж своєї діяльності компанія Акліма накопичила великий досвід в реалізації цікавих, унікальних та інноваційних проектів різної складності, але зіткнулася з нестачею кваліфікованих фахівців. Для навчання у сфері клімату важливі знання, набуті на практиці. Але не кожен навчальний заклад може дозволити собі базу із сучасним кліматичним обладнанням. Тому нашим партнерам доводиться навчати нових співробітників, відволікаючи фахівців виробництва від роботи.

Академія Акліма пропонує вирішення цієї кадрової проблеми: ми готуємо фахівців найбільш затребуваних професій на кліматичному ринку. Ви отримаєте базовий набір знань, необхідний для роботи у сфері кондиціювання, вентиляції та опалення. Також здобудете практичні навички, без яких неможливо стати №1 на ринку праці.

Приходьте до нас по своє майбутнє!

Відгуки
 • Булах Яна
  Булах Яна
  Бровари. Менеджер "Вентал Україна"

  Академія дає можливість за 3 тижні навчитися і стати фахівцем у сфері вентиляції і кондиціювання. Це дозволяє не тільки працювати, а й досягати успіхів. Висловлюю подяку викладачам за те, що вони зуміли доступно і зрозуміло донести інформацію простою мовою.

 • Артеменко Роман
  Артеменко Роман
  Київ. АТ "КВЗ"

  Компанію Акліма я знаю з хорошого боку вже давно. Хочу подякувати за можливість відвідати навчальний курс. В черговий раз переконався у високому професіоналізмі співробітників компанії Акліма, як в організації навчання, так і в подачі матеріалу.

 • Корнійчук Богдан
  Корнійчук Богдан
  Вінниця. Інженер-проектувальник "Клімат Системи"

  Хочу подякувати компанії Акліма та Академії за здобуті корисні та потрібні знання в галузі. В цій спеціальності я вже рік і за цей місяць навчання я отримав нові знання, якими обов’язково буду користуватись. Дуже приємний колектив, мені все сподобалось. Вдячний всім, хто залучився до цієї справи.

 • Нестеренко Олена
  Нестеренко Олена
  Київ. Менеджер "Нові енергосистеми"

  Висловлюю подяку команді Акліма за Академію, в якій є можливість отримати знання, вміння, навички, які можна застосувати в практичному ключі систем опалення, вентиляції та кондиціювання. Окреме спасибі викладачам, які не тільки давали теорію, а й ділилися своїм особистим досвідом. Навчання в Академії – це не легко, але дуже цікаво і надалі обов'язково стане в нагоді.

 • Менчугіна Катерина
  Менчугіна Катерина
  Черкаси. Власниця "ВК-Енерджи"

  Академія – це дуже цікава ідея і чудова можливість. Тут складна інформація подається легко, викладачі уважні і терплячі. Я рекомендую всім пройти навчання в Академії, це було круто.

Наші викладачі
Кулик Марина Олександрівна
Кулик Марина Олександрівна

Стаж роботи в сфері - 9 років

Освіта: НТУУ «КПІ» - Теплоенергетика.

Посада: Регіональний менеджер

Авдєєв Андрій Олександрович
Авдєєв Андрій Олександрович

Стаж роботи в сфері - 16 років

Освіта: КНУБА - Спеціаліст з теплогазопостачання та вентиляції

Посада: Інженер відділу технічної підтримки, бренд-менеджер Haier

Сінюра Сергій Олександрович
Сінюра Сергій Олександрович

Стаж роботи - 12 років (з них 5 років в кліматичній сфері)

Посада: Регіональний директор

Іванов Віталій Вікторович
Іванов Віталій Вікторович

Стаж роботи в сфері - 10 років

Освіта: ВНУ ім. В. Даля - Гідроаеродинаміка; Доп. освіта: навчання в КНУБА - енергоефективні будинки з нульовим споживанням енергії.

Посада: Директор напряму підготовки менеджерів проектних продажів

Спеціальності