АКАДЕМИЯ АКЛИМА — ИНВЕСТИРУЙ В СЕБЯ!

Академія Акліма – Інвестуй у себе!

АКАДЕМИЯ АКЛИМА — ИНВЕСТИРУЙ В СЕБЯ!
Академія Акліма

Академія Акліма – це навчання та працевлаштування у кліматичному бізнесі.
Ми надаємо слухачам можливість отримати найбільш затребувані професії на світовому кліматичному ринку, спеціалізуємося на підготовці працівників з нуля, а також на перепідготовці та підвищенні кваліфікації фахівців сфери вентиляції, кондиціювання та опалення.

Технічна база Академії – унікальна та багатофункціональна. Вона включає в себе: 3 лекційні зали, обладнані новітньою технікою; навчальний зал для монтажної та сервісної практики; лабораторію для проведення занять на робочій системі; тестувальну випробувальну камеру та шоу-рум із сучасним кліматичним обладнанням.

Впродовж своєї діяльності компанія Акліма накопичила великий досвід в реалізації цікавих, унікальних та інноваційних проектів різної складності, але зіткнулася з нестачею кваліфікованих фахівців. Для навчання у сфері клімату важливі знання, набуті на практиці. Але не кожен навчальний заклад може дозволити собі базу із сучасним кліматичним обладнанням. Тому нашим партнерам доводиться навчати нових співробітників, відволікаючи фахівців виробництва від роботи.

Академія Акліма пропонує вирішення цієї кадрової проблеми: ми готуємо фахівців найбільш затребуваних професій на кліматичному ринку. Ви отримаєте базовий набір знань, необхідний для роботи у сфері кондиціювання, вентиляції та опалення. Також здобудете практичні навички, без яких неможливо стати №1 на ринку праці.

Приходьте до нас по своє майбутнє!

Відгуки
 • Заусаєв Кирило
  Заусаєв Кирило
  Дніпро. Монтажник ТОВ «Арт-Клімат»

  Працюю монтажником вже 7 років. Пайка фреонопроводів, діагностика системи кондиціонування, цикли Карно, процеси фазного переходу фреону – це все було цікаво. Не можу обрати якийсь конкретний елемент, який би мені найбільше сподобався. Мені все сподобалося.

 • Предаченко Роман
  Предаченко Роман
  Київ. Менеджер «Вентал Україна»

  Сподобалася тема підбору обладнання. Найцікавіша – як ми підбирали руфтоп, там широко порушувалися всі сегменти: повітря, теплонадходження, тепловтрати. На практичних заняттях робили прорахунки, які можливо отримати лише в ході навчання і після застосовувати на практиці.

 • Коваленко Олександр
  Коваленко Олександр
  Київ. Сервісний інженер «Амікс»

  Я пройшов навчання в Академії Акліма за програмою сервісний інженер. Мені було дуже корисно пройти цей курс, я дуже багато корисного взяв з нього. Викладачі мають колосальний досвід і з задоволенням ним діляться, підказують як потрібно поводитися з обладнанням, що потрібно робити і які є таємниці. Я всім раджу пройти навчання, тому що всі навички будуть корисними в роботі: як теорія, так і практичні заняття.

 • Волковська Валентина
  Волковська Валентина
  Київ. Співзасновниця «СВІТАС»

  Навчання в Академії Акліма дуже цікаве. Розраховано навіть на людей з початковими знаннями в області. Розповідають про основи фізики, аеродинаміки, як влаштована техніка. Навіть якщо людина в цьому не розбирається – доступно пояснюють. Інтенсивне викладання змушує інакше подивитися на область застосування техніки, на організацію продажів, на те як потрібно працювати з клієнтами. Дуже сподобався викладацький склад. Присутній ентузіазм і професіоналізм з яким подана вся інформація робили її дуже доступною і простою до сприйняття навіть початківцю. Мені дійсно дуже сподобалося. Академія Акліма робить дуже добру справу: підвищує професіоналізм як сформованих фахівців, так і тих, хто тільки хоче почати бізнес в цій галузі.

 • Менчугіна Катерина
  Менчугіна Катерина
  Черкаси. Власниця "ВК-Енерджи"

  Академія – це дуже цікава ідея і чудова можливість. Тут складна інформація подається легко, викладачі уважні і терплячі. Я рекомендую всім пройти навчання в Академії, це було круто.

 • Нестеренко Олена
  Нестеренко Олена
  Київ. Менеджер "Нові енергосистеми"

  Висловлюю подяку команді Акліма за Академію, в якій є можливість отримати знання, вміння, навички, які можна застосувати в практичному ключі систем опалення, вентиляції та кондиціювання. Окреме спасибі викладачам, які не тільки давали теорію, а й ділилися своїм особистим досвідом. Навчання в Академії – це не легко, але дуже цікаво і надалі обов'язково стане в нагоді.

 • Корнійчук Богдан
  Корнійчук Богдан
  Вінниця. Інженер-проектувальник "Клімат Системи"

  Хочу подякувати компанії Акліма та Академії за здобуті корисні та потрібні знання в галузі. В цій спеціальності я вже рік і за цей місяць навчання я отримав нові знання, якими обов’язково буду користуватись. Дуже приємний колектив, мені все сподобалось. Вдячний всім, хто залучився до цієї справи.

 • Артеменко Роман
  Артеменко Роман
  Київ. АТ "КВЗ"

  Компанію Акліма я знаю з хорошого боку вже давно. Хочу подякувати за можливість відвідати навчальний курс. В черговий раз переконався у високому професіоналізмі співробітників компанії Акліма, як в організації навчання, так і в подачі матеріалу.

 • Булах Яна
  Булах Яна
  Бровари. Менеджер "Вентал Україна"

  Академія дає можливість за 3 тижні навчитися і стати фахівцем у сфері вентиляції і кондиціювання. Це дозволяє не тільки працювати, а й досягати успіхів. Висловлюю подяку викладачам за те, що вони зуміли доступно і зрозуміло донести інформацію простою мовою.

Наші викладачі
Кулик Марина Олександрівна
Кулик Марина Олександрівна

Стаж роботи в сфері - 9 років

Освіта: НТУУ «КПІ» - Теплоенергетика.

Посада: Регіональний менеджер

Авдєєв Андрій Олександрович
Авдєєв Андрій Олександрович

Стаж роботи в сфері - 16 років

Освіта: КНУБА - Спеціаліст з теплогазопостачання та вентиляції

Посада: Інженер відділу технічної підтримки, бренд-менеджер Haier

Іванов Віталій Вікторович
Іванов Віталій Вікторович

Стаж роботи в сфері - 10 років

Освіта: ВНУ ім. В. Даля - Гідроаеродинаміка; Доп. освіта: навчання в КНУБА - енергоефективні будинки з нульовим споживанням енергії.

Посада: Директор напряму підготовки менеджерів проектних продажів

Золюк Сергій Васильович
Золюк Сергій Васильович

Стаж роботи в сфері - 21 років

Освіта: КНУБА - Автоматизація технологічних процесів; Автоматизація та комп'ютерно-інтегровані технології

Посада: Директор напряму підготовки фахівців сервісного обслуговування

Спеціальності