Навчання співробітників

Спеціалізований центр навчання персоналу у сфері мікроклімату. Лише необхідні та прикладні навички на сучасному ринку! Теоретична і практична підготовка менеджерів, сервіс-інженерів, монтажників і проектувальників. Сильні спікери, підготовлена технічна база, лабораторія, шоу-рум. Все, що потрібно для якісної підготовки фахівця!

ДЛЯ ПРОЕКТНО-МОНТАЖНИХ
КОМПАНІЙ

Ми розробили програму навчання у сфері ОВіК, яка дозволить вам підготувати фахівців з нуля або підвищити рівень кваліфікації вашого персоналу. По завершенні 3 тижнів навчання новачок повернеться до вас підготовленим працівником, а діючий співробітник удосконалить свої знання та зробить вашу команду сильнішою!

ДЛЯ ОБСЛУГОВУЮЧОГО
ПЕРСОНАЛУ

Обирайте потрібні вам модулі або повний курс, щоб навчити ваш персонал контролю та обслуговуванню систем вентиляції та кондиціювання. Підготовлені співробітники впораються з більшістю завдань самостійно без залучення сторонньої допомоги. Також зможуть працювати з технікою і контролювати роботу підрядників.

ЯК ВИ НАВЧАЄТЕ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ?

Яким чином проходить навчання у нових співробітників та підвищення кваліфікації у діючих працівників

179
Навчаються один в одного, на об'єктах або в офісі у процесі роботи
98
Відвідують тренінги, організовані компанією
100
Займаються самонавчанням (книги, інтернет)
132
Проходять навчання на семінарах у партнерів
1
Керівник навчає співробітників самостійно – теорія та практика
1
Викладачі з інституту холоду читають лекції по 5 робочих днів раз в 4-6 місяців
1
Курси

Опитування (200 компаній)

СКІЛЬКИ ЧАСУ ТА ІНШИХ РЕСУРСІВ ВИ ВИТРАЧАЄТЕ НА НАВЧАННЯ НОВОГО СПІВРОБІТНИКА?

Скільки часу потрібно
для навчання нового працівника
до рівня, що дозволяє
самостійно вирішувати
поставлені
завдання

Опитування (200 компаній)

Від 1 тижня до 1 місяця
Від 1 до 3 місяців
Більше 3 місяців
СКІЛЬКИ В ДІЙСНОСТІ КОШТУЄ НАВЧАННЯ НОВОГО ПРАЦІВНИКА ДЛЯ ВАС?

Випробувальний термін (на період навчання в компанії) 12 000 ГРН

 

Середній термін навчання 3 місяці

12 000 * 3 = 36 000 ГРН

+ податки (близько 2 000 грн/міс.) * 3 = 6 000 ГРН

 

Усього за період самостійного навчання компанія несе витрати в розмірі близько 42 000 ГРН

РЕСУРСИ, ЯКИМИ ТРЕБА
ВОЛОДІТИ ДЛЯ ЯКІСНОГО
НАВЧАННЯ

 • Навчальні матеріали
 • Співробітник, який буде ділитися знаннями і досвідом, керуватиме процесом інтеграції фахівця-початківця
 • Укомплектоване робоче місце

МИ ЗРОБИМО ЦЕ:
У 4 РАЗИ ДЕШЕВШЕ, У 3 РАЗИ ШВИДШЕ
МИ – ВИГІДНИЙ ПАРТНЕР ДЛЯ ВАС!

За часом:

до 3 тижнів (повний курс)

За фінансовими витратами:

8 900 ГРН (повний курс)

Спеціальності
Наши ресурсы:
Відгуки
 • Заусаєв Кирило
  Заусаєв Кирило
  Дніпро. Монтажник ТОВ «Арт-Клімат»

  Працюю монтажником вже 7 років. Пайка фреонопроводів, діагностика системи кондиціонування, цикли Карно, процеси фазного переходу фреону – це все було цікаво. Не можу обрати якийсь конкретний елемент, який би мені найбільше сподобався. Мені все сподобалося.

 • Предаченко Роман
  Предаченко Роман
  Київ. Менеджер «Вентал Україна»

  Сподобалася тема підбору обладнання. Найцікавіша – як ми підбирали руфтоп, там широко порушувалися всі сегменти: повітря, теплонадходження, тепловтрати. На практичних заняттях робили прорахунки, які можливо отримати лише в ході навчання і після застосовувати на практиці.

 • Коваленко Олександр
  Коваленко Олександр
  Київ. Сервісний інженер «Амікс»

  Я пройшов навчання в Академії Акліма за програмою сервісний інженер. Мені було дуже корисно пройти цей курс, я дуже багато корисного взяв з нього. Викладачі мають колосальний досвід і з задоволенням ним діляться, підказують як потрібно поводитися з обладнанням, що потрібно робити і які є таємниці. Я всім раджу пройти навчання, тому що всі навички будуть корисними в роботі: як теорія, так і практичні заняття.

 • Волковська Валентина
  Волковська Валентина
  Київ. Співзасновниця «СВІТАС»

  Навчання в Академії Акліма дуже цікаве. Розраховано навіть на людей з початковими знаннями в області. Розповідають про основи фізики, аеродинаміки, як влаштована техніка. Навіть якщо людина в цьому не розбирається – доступно пояснюють. Інтенсивне викладання змушує інакше подивитися на область застосування техніки, на організацію продажів, на те як потрібно працювати з клієнтами. Дуже сподобався викладацький склад. Присутній ентузіазм і професіоналізм з яким подана вся інформація робили її дуже доступною і простою до сприйняття навіть початківцю. Мені дійсно дуже сподобалося. Академія Акліма робить дуже добру справу: підвищує професіоналізм як сформованих фахівців, так і тих, хто тільки хоче почати бізнес в цій галузі.

 • Менчугіна Катерина
  Менчугіна Катерина
  Черкаси. Власниця "ВК-Енерджи"

  Академія – це дуже цікава ідея і чудова можливість. Тут складна інформація подається легко, викладачі уважні і терплячі. Я рекомендую всім пройти навчання в Академії, це було круто.

 • Нестеренко Олена
  Нестеренко Олена
  Київ. Менеджер "Нові енергосистеми"

  Висловлюю подяку команді Акліма за Академію, в якій є можливість отримати знання, вміння, навички, які можна застосувати в практичному ключі систем опалення, вентиляції та кондиціювання. Окреме спасибі викладачам, які не тільки давали теорію, а й ділилися своїм особистим досвідом. Навчання в Академії – це не легко, але дуже цікаво і надалі обов'язково стане в нагоді.

 • Корнійчук Богдан
  Корнійчук Богдан
  Вінниця. Інженер-проектувальник "Клімат Системи"

  Хочу подякувати компанії Акліма та Академії за здобуті корисні та потрібні знання в галузі. В цій спеціальності я вже рік і за цей місяць навчання я отримав нові знання, якими обов’язково буду користуватись. Дуже приємний колектив, мені все сподобалось. Вдячний всім, хто залучився до цієї справи.

 • Артеменко Роман
  Артеменко Роман
  Київ. АТ "КВЗ"

  Компанію Акліма я знаю з хорошого боку вже давно. Хочу подякувати за можливість відвідати навчальний курс. В черговий раз переконався у високому професіоналізмі співробітників компанії Акліма, як в організації навчання, так і в подачі матеріалу.

 • Булах Яна
  Булах Яна
  Бровари. Менеджер "Вентал Україна"

  Академія дає можливість за 3 тижні навчитися і стати фахівцем у сфері вентиляції і кондиціювання. Це дозволяє не тільки працювати, а й досягати успіхів. Висловлюю подяку викладачам за те, що вони зуміли доступно і зрозуміло донести інформацію простою мовою.

Маєте запитання?
Відправити
Також телефонуйте нам за номером:

(067) 400-86-45