Навчання з подальшим працевлаштуванням

Вузькопрофільний навчальний центр Академія Акліма допоможе отримати знання у сфері мікроклімату, необхідні для успішного просування в даному бізнесі! Ми навчимо з нуля всьому, що допоможе тобі працювати в крупній компанії та активно підніматися кар'єрними сходами або стати сильнішим у власній справі.

РИНОК МІКРОКЛІМАТУ В УКРАЇНІ
ЗРОСТАЄ З КОЖНИМ РОКОМ

Практично в кожному проекті будівництва присутні розділи вентиляції, кондиціювання та опалення. Попит на послуги та роботи у сфері клімату настільки великий, що в сезон своєчасно знайти компанію-виконавця дуже складно.

На сьогодні в Україні зареєстровано
близько 3 000 проектно-монтажних підприємств,
в яких працює близько 50 000 осіб.

ЛЮДИ ПОТРІБНІ!

Попит роботодавців у сфері мікроклімату
значно перевищує
пропозицію шукачів роботи.

ЯКОЇ КІЛЬКОСТІ ПРАЦІВНИКІВ
ДАНИХ СПЕЦІАЛЬНОСТЕЙ
ВИ ЗАРАЗ ПОТРЕБУЄТЕ?

опитано 200 проектно-монтажних компаній Києва
та інших міст України

1 люд.
4 люд.
2 люд.
5 люд.
3 люд.
> 5 люд.

ЗРІЗ ЗАРПЛАТ ТА СЕРЕДНЬОГО
ДОХОДУ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ

Зарплати на кліматичному ринку – одні з найвищих в Україні.

 • Зарплата менеджера проектних продажів стартує від 15 000 ГРН. У робочому ритмі з урахуванням бонусів від угод в середньому коливаєтьсявід 20 000 до 40 000 ГРН на місяць
 • Ставка сервіс-інженера стартує від 15 000 ГРНі досягає 30 000 ГРН, незалежно від бонусів
 • Монтажник систем ОВіК у сезон може заробитивід 20 000 до 50 000 ГРН на місяць
НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК РОБОТОДАВЦЯ
Навчання платне!

Але якщо ти налаштований відповідально вчитися і побудувати кар’єру на ринку мікроклімату – у нас є рішення!

Ми сплатимо за твоє навчання і гарантовано працевлаштуємо тебе в одне із сильних проектно-монтажних підприємств.

Все залежить тільки від твого бажання, прагнення та впевненості в собі!

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПІСЛЯ НАВЧАННЯ
Якщо ти хочеш побудувати успішну кар’єру на перспективному та динамічному ринку мікроклімату – приходь до нас на навчання!

Після навчання ми допоможемо знайти місце у найкращій для тебе компанії, організуємо співбесіди з роботодавцями, підтримаємо порадами та консультаціями не тільки в твої перші робочі дні, а й впродовж подальшої роботи! Ми зацікавлені у твоєму успішному працевлаштуванні, адже це найкращий показник результату нашої роботи!

ПРИХОДЬ НА НАВЧАННЯ ДО АКАДЕМІЇ АКЛІМА ВЖЕ СЬОГОДНІ! ВСЬОГО ЗА МІСЯЦЬ ТИ ОТРИМАЄШ ГІДНУ, ДОБРЕ ОПЛАЧУВАНУ ТА ПЕРСПЕКТИВНУ РОБОТУ!
Интересно?
Відправити
Спеціальності
Відгуки
 • Заусаєв Кирило
  Заусаєв Кирило
  Дніпро. Монтажник ТОВ «Арт-Клімат»

  Працюю монтажником вже 7 років. Пайка фреонопроводів, діагностика системи кондиціонування, цикли Карно, процеси фазного переходу фреону – це все було цікаво. Не можу обрати якийсь конкретний елемент, який би мені найбільше сподобався. Мені все сподобалося.

 • Предаченко Роман
  Предаченко Роман
  Київ. Менеджер «Вентал Україна»

  Сподобалася тема підбору обладнання. Найцікавіша – як ми підбирали руфтоп, там широко порушувалися всі сегменти: повітря, теплонадходження, тепловтрати. На практичних заняттях робили прорахунки, які можливо отримати лише в ході навчання і після застосовувати на практиці.

 • Коваленко Олександр
  Коваленко Олександр
  Київ. Сервісний інженер «Амікс»

  Я пройшов навчання в Академії Акліма за програмою сервісний інженер. Мені було дуже корисно пройти цей курс, я дуже багато корисного взяв з нього. Викладачі мають колосальний досвід і з задоволенням ним діляться, підказують як потрібно поводитися з обладнанням, що потрібно робити і які є таємниці. Я всім раджу пройти навчання, тому що всі навички будуть корисними в роботі: як теорія, так і практичні заняття.

 • Волковська Валентина
  Волковська Валентина
  Київ. Співзасновниця «СВІТАС»

  Навчання в Академії Акліма дуже цікаве. Розраховано навіть на людей з початковими знаннями в області. Розповідають про основи фізики, аеродинаміки, як влаштована техніка. Навіть якщо людина в цьому не розбирається – доступно пояснюють. Інтенсивне викладання змушує інакше подивитися на область застосування техніки, на організацію продажів, на те як потрібно працювати з клієнтами. Дуже сподобався викладацький склад. Присутній ентузіазм і професіоналізм з яким подана вся інформація робили її дуже доступною і простою до сприйняття навіть початківцю. Мені дійсно дуже сподобалося. Академія Акліма робить дуже добру справу: підвищує професіоналізм як сформованих фахівців, так і тих, хто тільки хоче почати бізнес в цій галузі.

 • Менчугіна Катерина
  Менчугіна Катерина
  Черкаси. Власниця "ВК-Енерджи"

  Академія – це дуже цікава ідея і чудова можливість. Тут складна інформація подається легко, викладачі уважні і терплячі. Я рекомендую всім пройти навчання в Академії, це було круто.

 • Нестеренко Олена
  Нестеренко Олена
  Київ. Менеджер "Нові енергосистеми"

  Висловлюю подяку команді Акліма за Академію, в якій є можливість отримати знання, вміння, навички, які можна застосувати в практичному ключі систем опалення, вентиляції та кондиціювання. Окреме спасибі викладачам, які не тільки давали теорію, а й ділилися своїм особистим досвідом. Навчання в Академії – це не легко, але дуже цікаво і надалі обов'язково стане в нагоді.

 • Корнійчук Богдан
  Корнійчук Богдан
  Вінниця. Інженер-проектувальник "Клімат Системи"

  Хочу подякувати компанії Акліма та Академії за здобуті корисні та потрібні знання в галузі. В цій спеціальності я вже рік і за цей місяць навчання я отримав нові знання, якими обов’язково буду користуватись. Дуже приємний колектив, мені все сподобалось. Вдячний всім, хто залучився до цієї справи.

 • Артеменко Роман
  Артеменко Роман
  Київ. АТ "КВЗ"

  Компанію Акліма я знаю з хорошого боку вже давно. Хочу подякувати за можливість відвідати навчальний курс. В черговий раз переконався у високому професіоналізмі співробітників компанії Акліма, як в організації навчання, так і в подачі матеріалу.

 • Булах Яна
  Булах Яна
  Бровари. Менеджер "Вентал Україна"

  Академія дає можливість за 3 тижні навчитися і стати фахівцем у сфері вентиляції і кондиціювання. Це дозволяє не тільки працювати, а й досягати успіхів. Висловлюю подяку викладачам за те, що вони зуміли доступно і зрозуміло донести інформацію простою мовою.

Есть вопросы?
Відправити
Також телефонуйте нам за номером:

(067) 400-86-45