КОРПОРАТИВНЕ НАВЧАННЯ

Академія Aclima розробила програму навчання у сфері ОВіК, яка дасть вам змогу підготувати фахівців із нуля або підвищити кваліфікацію вашого персоналу. Через 3 тижні навчання новачок повернеться до вас підготовленим працівником, а діючий працівник поглибить свої знання і зробить вашу команду сильнішою!

Що ми робимо

Прокачуємо знання ваших співробітників у сфері ОВіК: читаємо лекції, практикуємо теоретичні знання та закріплюємо отримані навички на реально обладнанні у нас в шоу-румі

Для кого

Для всіх працівників, які прямо або побічно пов’язані зі сферою ОВіК: сервісні інженери, монтажники, проєктувальники, інсталятори, менеджери.

Навіщо

Ви отримаєте базовий набір знань, необхідний для роботи у сфері кондиціювання, вентиляції та опалення, а також здобудете практичні навички, без яких неможливо стати номером один на ринку праці.

Що ми пропонуємо

Технічна база Академії унікальна та багатофункціональна. Тут є 3 лекційні зали, обладнані новітньою технікою; навчальна зала для монтажної та сервісної практики; лабораторія для проведення занять на робочому обладнанні; тестувальна випробувальна камера та шоу-рум із сучасним кліматичним обладнанням.

12 навчальних курсів у різному форматі (онлайн або офлайн).

Ми підготуємо вашого працівника, як із нуля, так і підвищимо кваліфікацію вашого фахівця.

ТАКОЖ ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

+38 (067) 400 86 45

Зачекайте

Notice: Undefined index: sbjs_current in /var/www/aclima/data/www/academy.aclima.ua/wp-content/themes/academy/footer.php on line 190