НАВЧАННЯ З ПОДАЛЬШИМ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯМ

Вузькопрофільний навчальний центр Академія Aclima допоможе здобути знання у галузі мікроклімату, необхідні для успішного поступу у цьому бізнесі! Ми навчимо з нуля всьому, що допоможе тобі працювати у великій компанії, активно піднімаючись по кар'єрних сходах, або стати сильнішим у власній справі.

РИНОК МІКРОКЛІМАТУ В УКРАЇНІ ЗРОСТАЄ З КОЖНИМ РОКОМ

Практично у кожному будівельному проєкті є компоненти вентиляції, кондиціювання та опалення. Попит на послуги та роботи у сфері клімату настільки великий, що у сезон дуже складно своєчасно знайти компанію-виконавця.

На сьогодні в Украіні зареєстровано близько 3 000 проєктно-монтажних підприємств, на яких працює близько 50 000 осіб.

ЛЮДИ ПОТРІБНІ!

Попит роботодавців у сфері мікроклімату значно перевищує пропозицію шукачів роботи.

ЗРІЗ ЗАРПЛАТ ТА СЕРЕДНЬОГО ДОХОДУ ЗА СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ

Зарплати на кліматичному ринку – одні з найвищих в Україні.

  • Зарплата менеджера проєктних продажів починається з 15 000 грн. У робочому ритмі, з урахуванням бонусів від укладених угод, вона у середньому коливається від 20 000 до 40 000 грн. на місяць.
  • Ставка сервісного інженера починається з 15 000 грн. і досягає 30 000 грн. незалежно від бонусів.
  • Монтажник систем ОВіК у гарячий сезон може заробити від 20 000 до 50 000 грн. за місяць.
НАВЧАННЯ ЗА РАХУНОК РОБОТОДАВЦЯ

Навчання платне!

Але якщо ти націлений відповідально вчитися і зробити кар’єру на ринку мікроклімату – у нас є рішення!

Ми оплатимо твоє навчання і гарантовано працевлаштуємо тебе на одне з сильних проєктно-монтажних підприємств.

Все залежить тільки від твого бажання, прагнення та впевненості у собі!

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПІСЛЯ НАВЧАННЯ

Якщо ти бажаєш зробити успішну кар’єру на перспективному та динамічному ринку мікроклімату – приходь до нас навчатися!

Після навчання ми допоможемо знайти місце у найкращій для тебе компанії, організуємо співбесіди з роботодавцями, підтримаємо порадами та консультаціями не лише у твої перші робочі дні, а й упродовж подальшої роботи! Ми зацікавлені у твоєму успішному працевлаштуванні, адже це найкращий показник результату нашої роботи!

Приходь навчатися в Академію Aclima вже сьогодні! Всього за місяць ти отримаєш гідну, добре оплачувану та перспективну роботу!

ЦІКАВО?

*
*
Надіслати

ВІДГУКИ СТУДЕНТІВ

Заусаєв Кирило
Дніпро. Монтажник ТОВ «Арт-Клімат»
Працюю монтажником вже 7 років. Паяння фреонопроводів, діагностика системи кондиціювання, цикли Карно, процеси фазного переходу фреону – це все було цікаво. Не можу обрати якийсь конкретний елемент, який би мені найбільше сподобався. Мені все сподобалося.
Булах Яна
Бровари. Менеджер ТОВ «Венталл Україна»
Академія надає можливість за 3 тижні навчитися і стати фахівцем у сфері вентиляції і кондиціонування. Це дає змогу не тільки працювати, а й досягати успіхів. Висловлюю подяку викладачам за те, що вони зуміли доступно і зрозуміло донести інформацію простою мовою.
Артеменко Роман
Київ. АТ «КВЗ»
Компанію Aclima я знаю з хорошого боку вже давно. Хочу подякувати за можливість відвідати навчальний курс. Я вкотре пересвідчився у високому професіоналізмі співробітників компанії Aclima – як в організації навчання, так і у викладі матеріалу.
Нестеренко Олена
Київ. Менеджер ТОВ «Нові енергосистеми»
Висловлюю подяку команді Aclima за Академію, що дає змогу здобути знання, вміння, навички, які можна застосувати на практиці під час роботи з системами опалення, вентиляції та кондиціювання. Окремо дякую викладачам, які не тільки давали теорію, а й ділилися своїм особистим досвідом. Навчання в Академії – це нелегко, але дуже цікаво і надалі обов'язково стане в нагоді.
Предаченко Роман
Київ. Менеджер ТОВ «Венталл Україна»
Сподобалася тема підбору обладнання. Найцікавіше – як ми підбирали руфтоп, там детально розглядалися всі сегменти: повітря, теплонадходження, тепловтрати. На практичних заняттях ми робили розрахунки, які можна отримати лише в ході навчання і потім застосовувати на практиці.
ТАКОЖ ТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ:

+38 (067) 400 86 45