Про нас

Академія Aclima – це навчання та працевлаштування у кліматичному бізнесі.

Ми надаємо слухачам змогу здобути найбільш затребувані професії на світовому кліматичному ринку, спеціалізуємося на підготовці працівників з нуля, а також на перепідготовці та підвищенні кваліфікації фахівців у сфері вентиляції, кондиціювання та опалення.

Технічна база Академії унікальна та багатофункціональна. Тут є 3 лекційні зали, обладнані новітньою технікою; навчальна зала для монтажної та сервісної практики; лабораторія для проведення занять на робочому обладнанні; тестувальна випробувальна камера та шоу-рум із сучасним кліматичним обладнанням.

Упродовж своєї діяльності компанія Aclima накопичила великий досвід реалізації цікавих, унікальних та інноваційних проєктів різної складності, але зіткнулася з нестачею кваліфікованих фахівців. Для навчання у сфері клімату велике значення мають знання, набуті на практиці. Проте не кожен навчальний заклад може дозволити собі базу з сучасним кліматичним обладнанням. Тому нашим партнерам доводиться навчати нових співробітників, відволікаючи фахівців виробництва від роботи.

Академія Aclima пропонує вирішення цієї кадрової проблеми: ми готуємо фахівців найбільш затребуваних професій на кліматичному ринку. Ви отримаєте базовий набір знань, необхідний для роботи у сфері кондиціювання, вентиляції та опалення, а також здобудете практичні навички, без яких неможливо стати номером один на ринку праці.

Приходьте до нас по своє майбутнє!

Відгуки студентів

Заусаєв Кирило
Дніпро. Монтажник ТОВ «Арт-Клімат»
Працюю монтажником вже 7 років. Паяння фреонопроводів, діагностика системи кондиціювання, цикли Карно, процеси фазного переходу фреону – це все було цікаво. Не можу обрати якийсь конкретний елемент, який би мені найбільше сподобався. Мені все сподобалося.
Булах Яна
Бровари. Менеджер ТОВ «Венталл Україна»
Академія надає можливість за 3 тижні навчитися і стати фахівцем у сфері вентиляції і кондиціонування. Це дає змогу не тільки працювати, а й досягати успіхів. Висловлюю подяку викладачам за те, що вони зуміли доступно і зрозуміло донести інформацію простою мовою.
Артеменко Роман
Київ. АТ «КВЗ»
Компанію Aclima я знаю з хорошого боку вже давно. Хочу подякувати за можливість відвідати навчальний курс. Я вкотре пересвідчився у високому професіоналізмі співробітників компанії Aclima – як в організації навчання, так і у викладі матеріалу.
Нестеренко Олена
Київ. Менеджер ТОВ «Нові енергосистеми»
Висловлюю подяку команді Aclima за Академію, що дає змогу здобути знання, вміння, навички, які можна застосувати на практиці під час роботи з системами опалення, вентиляції та кондиціювання. Окремо дякую викладачам, які не тільки давали теорію, а й ділилися своїм особистим досвідом. Навчання в Академії – це нелегко, але дуже цікаво і надалі обов'язково стане в нагоді.
Предаченко Роман
Київ. Менеджер ТОВ «Венталл Україна»
Сподобалася тема підбору обладнання. Найцікавіше – як ми підбирали руфтоп, там детально розглядалися всі сегменти: повітря, теплонадходження, тепловтрати. На практичних заняттях ми робили розрахунки, які можна отримати лише в ході навчання і потім застосовувати на практиці.

Наші викладачі

Некрасов Андрій Олександрович
Доствід роботи в сфері 18 років
Освіта: Дніпропетровський Національний Гірничий Університет (Дніпровська політехніка)
Посада: Керівник регіонального представництва в компанії Aclima
Кіптелий Костянтин Ігорович
Доствід роботи в сфері 15 років
Освіта: ХНУРЕ – телекомунікації та вимірювальна техніка.
Посада: Бренд менеджер «Haier» LCAC&CAC в Aclima
Шуваєва Ольга Юріївна
Доствід роботи в сфері 14 років
Освіта: Київський національний університет будівництва і архітектури. Факультет інженерних систем та екології, спецiальність – теплогазопостачання і вентиляція.
Посада: Керівник відділу освіти в Академії Aclima
Соломаха Олексій Сергійович
Доствід роботи в сфері 8 років
Освіта: НТУУ «КПI», факультет електроенерготехніки та автоматики, спеціальність «Нетрадиційні та відновлювані джерела енергії»
Посада: Керівник проєктно-монтажної компанії
у сфері опалення та вентиляції
Шуба Іван Іванович
Доствід роботи в сфері 20 років
Освіта: Вища освіта за спеціальністю «Теплогазопостачання, вентиляція та кондиціювання»
Посада: Засновник однієї із найбільших в Україні компаній, що займаються постачанням кліматичного обладнання. Засновник декількох успішних компаній на ринку ОВіК. Засновник Академії Aclima.
Залишити заявку на навчання
Заповніть форму заявки і приходьте здобувати нові знання та професію!
*
*
*
Надіслати
Зачекайте
Array
(
  [typ] => organic
  [src] => (direct)
  [mdm] => (none)
  [cmp] => (none)
  [cnt] => (none)
  [trm] => (none)
)