СЕЗОН ВИСТАВОК ВІДКРИТИЙ: АКАДЕМІЯ ACLIMA ВЗЯЛА УЧАСТЬ У CLIMA FEST UKRAINE-2019

27/12/2020 556
З 27 лютого до 1 березня в одному з виставкових центрів столиці пройшла перша міжнародна виставка-фестиваль для професіоналів кондиціювання, охолодження, вентиляції та очищення повітря CLIMA FEST UKRAINE — 2019.

Компанія Aclima, а саме її навчальний підрозділ Академія Аclima, не змогли пропустити такий захід. Ми представили всім відвідувачам наш навчальний центр – Академія Аclima. Усі охочі могли ознайомитися з запропонованими курсами, а саме:

  • «Менеджер проєктних продажів ОВіК»
  • «Сервісний інженер систем кондиціювания та вентиляції»
  • «Менеджер із продажу теплових насосів»
  • «Монтажник систем вентиляції та кондиціювання.

Також відвідувачам було продемонстровано наш навчальний посібник і робоче обладнання. На ньому наші викладачі провели ряд майстер-класів для учасників фестивалю.

27 лютого о 14:00 на стенді Академії Aclima проводився майстер-клас «Експрес-діагностика систем кондиціювання».

28 лютого о 12:00 на головному майданчику виставки Install Clima Show ми провели розіграш знижок на навчання за різними спеціальностями. Об 11:30 на нашому стенді проходив майстер-клас «Експрес-діагностика систем кондиціювання».

 

У свою чергу, команда Академії Aclima провела кілька розіграшів знижок на різні курси навчання і в останній день виставки. Такої кількості бажаючих навчатися не очікував ніхто!

1 березня учасники фестивалю мали змогу відвідати стенд Академії Аclima, де проводилися такі заходи: о 10:55 – розіграш знижок на навчання, об 11:30 – майстер-клас «Експрес-діагностика систем кондиціонування», о 12:00 – презентація Академії Aclima та о 13:00 – майстер-клас «Цикл Карно».

Кульмінацією всього фестивалю став розіграш грошових призів і головного трофея – автомобіля.

 

Ми були раді взяти участь у такому заході і вдячні організаторам за те, що вони дали професіоналам у сфері мікроклімату змогу обмінюватися досвідом на таких фестивалях, представляти новинки обладнання, а також різні напрямки роботи компаній.

Чекаємо всіх на наступних виставках, про які ми будемо повідомляти на сторінці в Facebook.

Підписуйтеся, щоб бути у курсі всіх новин!

ВАШЕ МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ
Заповніть форму заявки і приходьте здобувати нові знання та професію!
*
*
*
Надіслати
Зачекайте

Notice: Undefined index: sbjs_current in /var/www/aclima/data/www/academy.aclima.ua/wp-content/themes/academy/footer.php on line 190