Навчання за спеціальностями

Професійна підготовка та підвищення кваліфікації за напрямком "Вентиляція і Кондиціювання"

СЕРВІСНИЙ ІНЖЕНЕР СИСТЕМ МІКРОКЛІМАТУ

Сервісний інженер систем мікроклімату – це престижна та високооплачувана посаду. Роботи із технічного обслуговування та ремонту завжди затребувані: об'єкти протягом всього року необхідно підтримувати в робочому стані, незалежно від економічних умов. Сервісні інженери потрібні в будівлях усіх типів: супермаркетах, торгових центрах, промислових концернах, проектно-монтажних компаніях і т. д.

СПЕЦІАЛІСТ ІЗ ТЕПЛОВИХ НАСОСІВ

Спеціаліст із теплових насосів – це нова, цікава та добре оплачувана професія. Ми перші в Україні, хто розробив програму навчання за цією спеціальністю!

Активне будівництво комерційної та житлової нерухомості стимулює зростання попиту на альтернативні системи опалення. Особливо затребуване енергозберігаюче теплове обладнання. Однак не всі інсталяційні компанії мають у своєму розпорядженні необхідний штат кваліфікованих співробітників з продажу, встановлення та обслуговування сучасних теплових насосів. Тому для фахівців, що володіють знаннями в цій області, відкриваються великі перспективи. Адже Україна стає повноправним учасником європейського ринку енергозберігаючих технологій.

МЕНЕДЖЕР ПРОЕКТНИХ ПРОДАЖІВ ОВІК

Менеджер проектних продажів – перспективна та добре оплачувана спеціальність, дуже затребувана на ринку клімату. Активне будівництво комерційної та житлової нерухомості зумовлює підвищений попит на роботи та послуги в сфері ОВіК. Адже використання систем опалення, кондиціювання та вентиляції зростає з кожним роком. Грамотний менеджер – запорука стабільного процвітання кліматичної компанії. Тому для людей, що володіють знаннями в цій області, відкриваються великі перспективи.