УСПІШНЕ ЗАВЕРШЕННЯ МІЖНАРОДНОЇ ВИСТАВКИ AQUATHERM-2019

27/12/2020 294
З 14 до 17 травня навчальний центр Академія Aclima взяв участь у 21-й міжнародній виставці енергоефективного опалення, вентиляції, кондиціювання, водопостачання, відновлюваної енергетики, сантехніки і басейнів «Aquatherm Kyiv-2019».

Частина загального стенда компанії Aclima була виділена для нашого навчального центру – Академії Aclima, де щодня проводилися майстер-класи та розіграші знижок на навчання.

Так, 14 травня у межах виставкового стенда пройшов майстер-клас «Особливості систем опалення, які працюють із тепловими насосами».

15 і 16 травня на стенді пройшов професійний конкурс, призами якого стали знижки на навчання в Академії Аclima. Також учасники виставки змогли відвідати на нашому стенді 3-F5-5 майстер-класи викладачів Академії:

  • «Сучасні вимірювальні прилади для діагностики систем кондиціювання»
  • «Інтегрований інструмент для теплових насосів»
  • «Експрес-діагностика систем кондиціювання»
  • «Сучасні вимірювальні прилади для діагностики систем кондиціювання»

17 травня відбувся семінар «Особливості систем опалення, які працюють із тепловими насосами». Ще ми провели гру «Хто хоче стати мільйонером» із питаннями зі сфери мікроклімату. Переможець отримав супер-приз – знижку 50% на будь-який запропонований нами курс.

 

Ми раді були зустрітися з кожним відвідувачем і відповісти на всі запитання.

Дякуємо за інтерес до нашого навчального центру і сподіваємося на плідну співпрацю!

 

 

ВАШЕ МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ ТУТ
Заповніть форму заявки і приходьте здобувати нові знання та професію!
*
*
*
Надіслати
Зачекайте

Notice: Undefined index: sbjs_current in /var/www/aclima/data/www/academy.aclima.ua/wp-content/themes/academy/footer.php on line 190