Навчання з подальшим працевлаштуванням

10/12/2021 701

Тенденція до зміни основного виду діяльності з кожним роком стає дедалі актуальнішою. Коледжі, ліцеї, технікуми та університети навчають однієї спеціальності, але часто через певні обставини чи за особистим бажанням виникає потреба пройти додаткове навчання, щоб отримати іншу, перспективнішу спеціальність або актуалізувати першу. При цьому завжди залишається відкритим питання подальшого працевлаштування, як гарантія стабільного заробітку та перспективного кар’єрного зростання. Саме тому найпопулярнішим для багатьох стає навчання з подальшим працевлаштуванням.

Нині на ринку є такі можливості. Окрім середньо-спеціальних і державних закладів в Україні працюють навчальні центри з інноваційним і грамотним підходом до навчання в умовах перекваліфікації, або коли потрібне здобуття знань і навичок з нуля.

Навчальний центр Академія Aclima – один із яскравих прикладів освітнього закладу, всі сили викладачів якого спрямовані на:

 • Отримання актуальних теоретичних і практичних знань.
 • Працевлаштування своїх студентів у перспективні компанії.

Академія Aclima є вузькоспеціалізованим центром, який готує фахівців у галузі опалення, вентиляції та кондиціювання. Напрямок досить актуальний і залишиться таким ще доволі довго. Як показує практика, сервісно-проектні компанії, які активно відкриваються у країні, готові прийняти на роботу молодих випускників і студентів чи претендентів без досвіду у цій сфері. Це пояснюється тим, що для роботодавців насамперед важливо, щоб штат їхньої фірми поповнювався мобільними, цілеспрямованими людьми з достатнім багажем актуальних знань! Ринок ОВіК постійно вдосконалюється, розробляються нові види кліматичного обладнання, для роботи з яким потрібен професійний підхід.

Загальна інформація про навчання

Академія Aclima пропонує опанувати певну спеціальність у сфері мікроклімату за короткий проміжок часу — в середньому курси тривають від 3 до 15 днів, залежно від обраного напряму. Що робити майбутньому студенту?

 • Спочатку необхідно вибрати відповідний курс навчання.
 • Потім визначитися з видом навчання — офлайн- або онлайн-курси.
 • Відвідувати заняття у вибраному режимі, щоб отримати сертифікат.

В Академії Aclima викладають досвідчені викладачі та багаторічні практики, які добре знайомі з актуальною роботою на ринку ОВіК. Вони розробили унікальні програми навчання, що складаються не тільки з лекційних курсів, а й мають багато практичних занять. Завдяки можливостям центру, майбутнім студентам представлені на вибір ті спеціальності, які нині мають великий попит на ринку праці в Україні та будуть актуальними ще протягом багатьох років, наприклад:

 • Фахівці з теплових насосів.
 • Монтажники кліматичних систем.
 • Менеджери проєктного продажу ОВіК.
 • Сервісні інженери ОВіК.
 • Інженери-проектувальники ОВіК.

Працевлаштування після навчання стало можливим завдяки плідній співпраці з рекрутинговою агенцією Aclima Work. Студенти укладають договір з навчання та працевлаштування, результатом якого є впевненість у своєму майбутньому. Потрібно лише повноцінно засвоїти навчальний курс, і можна впевнено використовувати знання у роботі. Це дозволить побудувати перспективну кар’єру та розвиватися на динамічному ринку мікроклімату.

Примітно, що досвідчені фахівці Aclima Work допоможуть своїм студентам вибрати місце роботи та організувати співбесіду з роботодавцем – до кожного застосовується індивідуальний та комплексний підхід, а роботодавцям підготують висококваліфікованих спеціалістів. У майбутньому для студента та компанії сфери ОВіК, Академія Aclima пропонує підвищення кваліфікації працівників. Тобто, в перспективі, здобувши перші знання та влаштувавшись на роботу, майстер може покращувати свої навички у галузі мікроклімату та активно “підніматися” кар’єрними сходами.

Переваги навчання з подальшим працевлаштуванням

Головною перевагою є те, що після закінчення навчання у навчальному центрі з’являється можливість одразу потрапити на роботу без тривалих поневірянь по різним організаціям і службі зайнятості. Попит на фахівців без досвіду, але з сертифікатом про освіту Академії Aclima, обумовлений наступним:

 • Навчання розраховане на фахівців будь-якого рівня та досвіду. Пройти курс можуть студенти чи молоді випускники, навіть ті, хто має диплом, не пов’язаний зі сферою мікроклімату. А молоді, амбітні та впевнені у собі високо цінуються на ринку праці.
 • Все навчання розроблене відповідно потребам сучасного ринку ОВіК. Фахівці та викладачі організували процес таким чином, щоб кожен міг зрозуміти технічну актуальність сучасного кліматичного обладнання. Цей факт робить випускників спеціалістами, що мають попит.
 • Роботодавці цінують освіту, яку дають в Академії Aclima, оскільки майбутні фахівці проходять ретельне тестування і, як наслідок, впевнено починають працювати, показуючи гарні результати.
 • Особливі умови навчання в Академії Aclima допомагають студентам з подальшим працевлаштуванням. Технічна база центру досить велика: до неї належать 3 лекційні зали, навчальні приміщення з інноваційним обладнанням для проходження сервісної та монтажної практик. Навчання з усіх спеціальностей включають проведення занять з використанням робочої клімат техніки, розташованої у шоу-румі. За рахунок цього студент отримує актуальну інформацію, оскільки на практиці бачить, як працює сучасне кліматичне устаткування.

Внаслідок цього відбувається підйом діяльності компаній сфери ОВіК. Організації стрімко розвиваються, оскільки збільшується фінансовий обіг, з’являються можливості для розширення. Все це відбувається завдяки співробітникам, які обрали навчання в Академії Aclima з подальшим працевлаштуванням. Не дивно, що у навчальному центрі успішно проводиться корпоративне навчання співробітників найбільших профільних організацій вже протягом багатьох років.

Як відбувається навчання з подальшим працевлаштуванням: покрокова інструкція

Перший крок до працевлаштування в перспективній компанії — вибір напряму серед галузей мікроклімату, який вас найбільше цікавить. Задля влаштування на роботу після отримання сертифіката про освіту, студент проходить кілька етапів:

 • Укладає договір з рекрутинговим агентством Work Aclima. Процедура займає мінімум часу. У документі визначається відповідальність кожної із сторін, терміни співробітництва та інші важливі моменти.
 • Проходить курс навчання з обов’язковою практикою в Академії Aclima, попередньо обравши форму навчання. Наприкінці курсу проводиться тестування, яке спрямоване на закріплення знань. Така підсумкова атестація дозволяє викладачам зрозуміти якісний рівень підготовки фахівця.
 • Отримує сертифікат, який засвідчує проходження освітнього курсу. Він може бути виданий в електронній чи стандартній формі залежно від вибору режиму навчання.
 • Готується до співбесіди за допомогою досвідчених рекрутерів. Фахівці на підставі отриманої спеціальності та індивідуальних особливостей студента підбирають оптимальне місце роботи з високою ймовірністю прийому. 

Чи можна працевлаштуватися одразу після навчання?

Програма навчання та працевлаштування, надана навчальним центром Академія Aclima, спільно з Aclima Work дійсно працює. Великі компанії у сфері мікроклімату, серед яких БТ-Сервіс, Climasoft, ВентБазар, Атмік та інші, довіряють освітньому закладу та набирають фахівців без досвіду виключно після профільного навчання чи перенавчання. Успішні кандидати, як свідчить практика, досягають непоганих висот і розвиваються у галузі ОВіК. Водночас навчальний центр також зацікавлений у працевлаштуванні своїх учнів, оскільки сфера мікроклімату є перспективною та постійно розширюється на світовому ринку. З’являються нові організації, які займаються встановленням і сервісним обслуговуванням ОВіК, активно потребуючи хороших кадрів.

Навчання з працевлаштуванням — гарний старт для тих, хто готовий працювати з профільним обладнанням, бути практиком, щодня бачити результат своєї праці, який втілено в інноваційних системах мікроклімату. Щоб зробити перший крок, вам достатньо записатися на одну із програм: “Основи проєктування вентиляційних систем”, “Сервісний інженер систем мікроклімату”, “Загальний курс менеджера з продажу у сфері ОВіК” чи будь-який інший напрямок Академії Aclima. Також можна зв’язатися з рекрутерами Work Aclima. Станьте топовим фахівцем, будьте впевнені у своєму майбутньому!

Зачекайте

Notice: Undefined index: sbjs_current in /var/www/aclima/data/www/academy.aclima.ua/wp-content/themes/academy/footer.php on line 190