Онлайн навчання у сфері ОВіК

15/12/2021 572

Багато університетів США, Японії та інших країн світу активно долучають до своїх навчальних програм онлайн-курси. Частка дистанційного навчання неухильно зростає, разом з тим віддалена передача інформації ніяк не впливає на якість освіти. Це стосується більшості сфер професійного навчання, зокрема присвяченого опаленню, вентиляції та кондиціюванню.

Переваги онлайн-навчання у сфері ОВіК

Ви можете навчатися у будь-який час і де завгодно, не обов’язково бути присутнім у місті, де проводиться офлайн-навчання. Відповідно, не потрібно витрачати час на дорогу, можна освоїти програму під час подорожі чи відрядження у процесі переїзду з одного міста до іншого. Вагомою перевагою онлайн-курсів від Академії Aclima є те, що їх можна проходити у будь-який зручний для вас час. Запропоновані курси не мають визначених дат початку та закінчення. А також:

 • Можна обрати для себе зручний темп навчання. Онлайн-курси у сфері мікроклімату не передбачають присутності в аудиторії, тому можна опановувати навчальну інформацію не відволікаючись, на зручній для себе швидкості.
 • Під час вивчення інформації не потрібно підлаштовуватися під викладача чи групу — необхідний матеріал буде вивчено незалежно від обставин. Лекцію не перенесуть, не скоротять за часом тощо.
 • За підсумками успішно пройденого навчання студент стає власником офіційного документа про його закінчення та може розпочинати роботу в ОВіК.

Онлайн-курси ОВіК дозволяють швидше отримати практичні навички, які можна одразу застосувати у процесі роботи. Ця перевага пояснюється досить просто: у стандартній технічній університетській програмі є багато предметів, які взагалі не стосуються профілю, але на них все одно доведеться витрачати час, щоб отримати диплом. Сучасні навчальні центри пропонують вигідніший варіант: максимально освоїти потрібну, корисну теоретичну інформацію, і водночас все це підкріпити великою кількістю годин практики.

Сьогодні на ринку ОВіК представлено декілька закладів, які готові запропонувати подібні зручні умови професійної підготовки та спеціалізуються у галузі мікроклімату. Однією з найдосвідченіших у цій сфері вважається Академія Aclima. Тут ви можете почати навчання у будь-який зручний для себе час. Завдяки нашим курсам можна навчитися та працевлаштуватися в ОВіК.

Кому буде цікаве онлайн-навчання

Ця пропозиція вигідна тим, хто не має досвіду, наприклад, студентам і молодим спеціалістам, людям, які працюють в інших сферах, проте мають бажання перекваліфікуватися. Отже можливість дистанційного проходження курсів у сфері ОВіК — це:

 • Підвищення кваліфікації для фахівців компаній, які потребують професійного зростання співробітників.
 • Перенавчання у напрямку, пов’язаному із проєктуванням та обслуговуванням кліматичного обладнання.

Навчання в онлайн-режимі буде цікавим для тих, хто перебуває в постійних роз’їздах і не може відвідувати офлайн-заняття Академії Aclima.

Як проходять онлайн-курси

Процес навчання в Академії Aclima побудований з користю для студентів, які не можуть відвідувати звичайні лекції. Процес запису на курси та навчання здійснюється наступним чином:

 • Насамперед студенту необхідно визначитися з направленням в ОВіК, у якому він бажає навчатися.
 • Після цього потрібно зв’язатися з представниками Академії Aclima для оформлення договору та уточнення всіх існуючих питань. Крім того навчальний центр пропонує в режимі онлайн заповнити форму заяви та надіслати її на розгляд адміністрації.
 • Далі фахівці навчального центру надсилають на електронну пошту чи Viber майбутнього слухача всю інформацію, яку потрібно знати для навчання на курсах у сфері ОВіК: інструкцію порядку засвоєння матеріалу, адресу платформи, де проводиться навчання, логін і пароль від особистого кабінету онлайн-ресурсу Академії Aclima.
 • Навчання. Процес надання інформації з обраної спеціалізації розроблений таким чином, щоб будь-який студент, незалежно від основної професії та наявності/відсутності досвіду дистанційного навчання, повноцінно засвоював лекції поступово, крок за кроком.
 • Щоб закріпити кожну тему, студенти проходять електронне тестування. Після закінчення курсу потрібно відповісти на питання підсумкового тесту.

Крім того в Академії Aclima практикується проведення конференцій у системі Zoom у форматі “запитання-відповідь”, де зі студентом спілкуються досвідчені викладачі та практики у сфері мікроклімату. Додатково на дистанційному навчанні є можливість пройти практику та особисто вивчити особливості роботи обладнання у межах обраної спеціалізації. Практика триває протягом 2 днів.

Якщо під час навчання виникають якісь питання чи складності, доступні консультації з особистим викладачем в електронному форматі. За підсумками проходження програми студент отримує електронний сертифікат, який має таку саму силу, як і стандартний документ. Це особливо важливо не лише для незалежних студентів, а й для тих, хто планує проходити корпоративне навчання від компанії з метою кар’єрного зростання.

За якими напрямками у сфері ОВіК можна навчитися

У навчальному центрі Академії Aclima можна у режимі онлайн пройти навчання за кількома напрямками. У рамках кожної спеціальності пропонується:

 • Освоїти матеріал для навчання за 21 день.
 • Використовувати відкритий чат зі студентами потоку.
 • Вивчати якісні лекційні матеріали у зручному відео-форматі.
 • Використовувати багату матеріально-технічну базу Академії.

Особливості інсталяції обладнання VRF-систем

За 21 день студент навчиться користуватись інтегрованими засобами діагностики VRF-систем. У процесі навчання надається важлива інформація про те, на що слід звертати увагу при монтажі обладнання. За підсумками курсу майбутні майстри розуміють, як правильно встановлювати такі пристрої, на практиці проводять їх запуск. Також будуть розглянуті кілька тем, які стосуються основ безпеки та технічних особливостей спліт- і мультизональних систем VRF.

Основи проєктування вентиляційних систем

Головним направленням цього курсу є вивчення основ проєктування системи повітроводів і визначення достатнього повітрообміну для різних приміщеннях. Студенти навчаються вибирати вентилятори, отримують загальні відомості про те, яким чином працює сучасна вентиляція та які види систем існують. У межах програми закладені основи розрахунку продуктивності роботи вентиляційної системи, визначення точного балансу і дисбалансу припливу та витяжки. Передбачено проходження практики з метою навчитися працювати у спеціалізованих програмах для швидкого обчислення потрібного повітрообміну у приміщеннях.

Сервісний інженер систем мікроклімату

У процесі цього курсу студенти навчаються правильно користуватися спеціалізованим обладнанням для встановлення, ремонту та вимірювання показників пристроїв мікроклімату. Студенти засвоюють схеми автоматизації систем мікроклімату, дізнаються, що таке релейна схема, які особливості та фізичні властивості мають холодоагенти.

Програма модуля розрахована на 4 великі теми, розбиті на тематичні групи. Освоєння спеціалізації починається з вивчення основ фізики та стандартних принципів функціонування холодильного обладнання та кліматичних пристроїв, що створюють клімат у приміщенні. Студенти на практиці навчаються, як проводити правильний монтаж і пайку фреону, проводів. Детально розбирають санітарно-гігієнічні вимоги до стану повітряного середовища.

Фахівці з теплових насосів

Наприкінці курсу студенти навчаться правильно обирати теплові насоси, виконуватимуть практичний проєкт із встановлення такого обладнання. Дізнаються, які додаткові елементи необхідні для створення єдиної та працездатної системи. До програми навчального модуля спеціалістів ОВіК входить вивчення основ менеджменту з підбору теплових насосів, порівняння різних видів обладнання, розбір основних типів та освоєння розрахунку їх ефективності для певних умов експлуатації. Також у межах цього курсу передбачається детальне вивчення систем опалення та аналіз основ їх конструювання. У рамках курсу вивчаються фізичні властивості фреону, освоюються технічні дані, завдяки яким студент навчається правильно розраховувати тепловий баланс будівлі. Це один з найбільших курсів, він включає вивчення 11 тем.

Для сучасного суспільства онлайн-навчання вважається стандартним підходом до освоєння нової спеціальності, можливістю легко та доступно навчитися новому чи покращити свої професійні якості. Всебічний підхід Академії Aclima показав, що багато майстрів після проходження курсів у сфері ОВіК з успіхом будують свою кар’єру. Крім того, студенти навчального центру мають можливість пройти навчання з подальшим працевлаштуванням, а отже забезпечити гарантовано стабільний заробіток у перспективній сфері мікроклімату. 

Зачекайте

Notice: Undefined index: sbjs_current in /var/www/aclima/data/www/academy.aclima.ua/wp-content/themes/academy/footer.php on line 190